KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878191
nr 1387 8191
Evert R Geson, Tallar vid kust. Signerad. Olja på duk, 44x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:36:17
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr